Wyróżniający nasze prace hiperrealizm jest możliwy dzięki dwóm czynnikom: ciekawości świata i rzemieślniczemu zacięciu.

Podejście

Szukamy inspiracji poza światem grafiki: wśród fotografów, malarzy i architektów. Wierzymy, że tylko w ten sposób możemy wprowadzić do dziedziny wizualizacji 3D nową jakość.

Wykorzystując wszechstronną wiedzę, fascynację trendami i wrażliwość na klasyczną estetykę, jesteśmy w stanie tworzyć wizualizacje 3D, które wydobywają piękno nawet ze zwyczajnych obiektów. Myślimy o nich jak o obrazach, które mają poruszyć odbiorcę i przekonać go do współpracy z naszym klientem.

Praca

Szerokie horyzonty i talent to jednak nie wszystko. Jak w każdej dziedzinie, również w grafice 3D, nie ma dróg na skróty. By tworzyć hiperrealistyczne wizualizacje, ciężko pracujemy nad wszystkimi wizualizacjami. Każdy projekt to skutek wielogodzinnego poświęcenia i skrupulatnego, żmudnego procesu twórczego. Wciąż poszukujemy nowych technik i oryginalnych rozwiązań. The Frame to także ciągłe inwestowanie w zaawansowany sprzęt, który pozwala na spektakularne efekty w druku.

W samym procesie twórczym nie ma więc żadnej magii. Ale dzięki naszemu zaangażowaniu, pojawia się ona na wizualizacjach, które oddajemy w Wasze ręce.

Wartości The Frame

Dlaczego
warto
nas wybrać?

Perspektywy

Nasz zespół tworzą osoby o zróżnicowanych specjalizacjach. Wśród nas są graficy, projektanci wnętrz i specjaliści od wizerunku.

Doświadczenie

Świat biznesu nie jest nam obcy. Od blisko 10 lat prezentujemy profesjonalizm i zaangażowanie.

Jakość

Nieustannie inwestujemy w sprzęt i technologię, dzięki czemu uzyskujemy bardzo krótkie czasu renderingu przy zachowaniu najwyższej jakości obrazu.

Podejście

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Słuchamy potrzeb klienta, dbając przy tym o spójność wizji i jakość projektu.

Realizm

Chcemy osiągać perfekcyjnie realne efekty, dlatego nieustannie szkolimy się i doskonalimy warsztat.

Klienci The Frame

Masz projekt do zrobienia?

Cookies

Our site uses cookies to improve functionality and collect anonymous user data for analytics purposes.

I agree